Датчик задимлення і температури FIBARO Smoke Sensor - FIBEFGSD-002 (FIB_FGSS-101)

Датчик задимлення і температури FIBARO Smoke Sensor - FIBEFGSD-002 (FIB_FGSS-101)

Детектор диму розроблений для захисту будинку від початку пожежі. Пристрій оснащений гратами з великою кількістю отворів, через які дим потрапляє всередину датчика. Чутливі сенсори вловлюють навіть мінімальну кількість диму для того, щоб підняти тривогу і запобігти загорянню. 


Перевагою датчика виступає наявність сенсора температури. Деякі матеріали горять без диму, тому датчик температури є додатковим захистом, яка зафіксує показники і передасть сигнал на контролер. При невеликій кількості диму датчик фіксує зміна температури до 54 градусів, активується режим тривоги і користувач системи отримує повідомлення для негайного реагування на ситуацію.


Налаштування чутливості сенсорів виключає помилкові спрацьовування датчика. Якщо пристрій монтується в місцях, де допустимо підняття температури і виділення диму (наприклад на кухні), чутливість рекомендується зменшувати, щоб датчик не підняв тривогу при процесі приготування. У місцях, де виділення диму малоймовірно (в кімнаті, коморі або коридорі), чутливість сенсорів рекомендується збільшувати.


Додаткові можливості датчика задимлення і температури FIBARO Smoke Sensor - FIBEFGSD-002 (FIB_FGSS-101)

Вбудований темпер захищає пристрій від розтину або зняття з місця установки. Дані про спробу відключення електроживлення, зняття або злому записуються і відправляються власнику на смартфон. 


Ретельно розроблений дизайн пристрою сприяє встановленню датчика в будь-якій кімнаті. Мініатюрні розміри корпусу роблять детектор витонченим і непомітним елементом екосистеми розумного будинку. 


Датчик задимлення і температури FIBARO Smoke Sensor проведений з теплоізоляційного матеріалу, що захищає пристрій від пошкоджень при високих температурах до 100 градусів. 


Налаштувати автоматичні сценаріїв роботи доступна в додатку. Підключення датчика разом з іншими розумними пристроями дозволяє налаштувати алгоритм подальших дій при пожежі, зломі або повені. Якщо в будинку виявлена загроза, датчик може активувати відкриття жалюзі, вікон і гаражних дверей, при цьому включити світло для освітлення маршруту евакуації.


Найбільш затребуване місце установки датчика FIBARO - це кухня. Пристрій забезпечує безпечний процес готування, повідомляючи Вас про загрозу, якщо Ви забули дістати обід з духовки або перекрити газ. Підняття показників температури або виділення диму не залишиться непоміченим завдяки датчику диму. 


Показники диму в приміщенні і температури повітря записуються і зберігаються в пам'яті датчика. Навіть якщо сигналізація відключена, датчик моніторить показники і передає інформацію на контролер. Таким чином власник будинку зможе виявляти навіть невелику кількість сигаретного диму в кімнаті. 


У журналі спрацьовувань зберігається вся інформація, записана в пам'яті головного контролера і самого датчика Smoke Sensor. Через додаток або веб-сторінку home.fibaro.com Ви отримуєте доступ до всіх даних, які зафіксував детектор.


Щоб бути впевненим у безпеці вдома і всіх членів сім'ї, рекомендується встановлювати датчик диму в кожній кімнаті приміщення. Таким чином, Ви завжди будете точно знати, що ніхто не забув вимкнути праску або згасити свічку, що може спровокувати початок загоряння.


Датчик задимлення і температури FIBARO Smoke Sensor автоматично оновлює програмне забезпечення, що гарантує коректну роботу і доступ до нових можливостей пристрою.


Вбудований світлодіод інформує про поточний стан різними кольорами.  Зелений колір сигналізує про коректну роботу пристрою, а червоний колір повідомляє про тривогу.


Время работы от резервного питания:
до 2-х років
Гарантия:
12 місяців
Класс защиты:
IP20
Материал:
пластик
Монтаж:
  • настенный
  • потолочный
Производитель:
Тип монтажа:
накладной
Функции и оснащение:
  • защита от подлога
  • измерение температуры
  • световое оповещение
Цвет:
Белый
Протокол:
Джерело живлення:
от батарейки CR123A
Тип датчика:
  • Дым
  • Сирена
  • Температура
Возможность наружного применения:
да
Диапазон рабочих температур, °C:
0 °C +55 °C
Страна производитель:
Польша
Страна регистрации бренда:
Польша
Дополнительная информация:
Сирена сигналізації 85 дБ
Физические характеристики
Размеры:
65 х 29 мм
Высота:
29мм
Ширина:
65мм
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія швидко і якісно доставляє по всій Україні

Установка розумного дому

Наші спеціалісти зроблять Ваш будинок розумним!

Повернення товару на протязі 14 днів

У Вас є 14 днів щоб протестувати товар і повернути його