Розумні колонки

Розумні колонки і хаби

Система Smart Home пропонує кілька способів керування, які спрощують налаштування розумних пристроїв та відкривають доступ до легкого встановлення параметрів роботи та запуску побутових приладів. Розумні колонки є одним із найзручніших елементів управління розумним будинком.

Аудіосистема з опцією електронного керування виконує функцію не тільки програвача, але й співрозмовника, який відтворює відповіді на запитання та керує підключеними пристроями за допомогою голосових команд.

Функції розумних колонок і хабів

Виробники Smart колонок пропонують великий набір функцій, які роблять пристрій корисним домашнім помічником. Вбудований голосовий асистент відповідає на будь-яке запитання: озвучує прогноз погоди, розповідає новини або диктує рецепти улюблених страв.

Якщо Ви любите займатися домашніми справами під музику, то розумна колонка швидко підбере плейлист, виходячи з Ваших уподобань. Синхронізація колонки зі смартфоном дозволяє пристрою автоматично встановлювати будильник або нагадування про майбутню зустріч.

Однією з найкорисніших функцій є смарт-управління розумними пристроями. Користувач віддає команди голосовому помічнику, який включає світло, телевізор, підлаштовує відтворення музики під навколишнє оточення та виконує інші необхідні дії.

Розумні колонки підключаються через Bluetooth або Wi-Fi, сумісні з Android і iOS. Функція запам'ятовування голосу дозволяє пристрою запам'ятовувати голоси власника та всіх членів сім'ї. Також колонка може використовуватися в ролі радіоняні для дитини, розповісти казку на ніч та зіграти колискову мелодію.

2 499,00 грн
ПроизводительXiaomi ЦветСеребристый ПротоколBluetooth, Wi-Fi
9 129,00 грн
ПроизводительMarshall ЦветЧерный ПротоколBluetooth
11 019,00 грн

Цвет:

Белый Черный
ПроизводительSonos ЦветЧерный ПротоколWi-Fi, Ethernet
9 449,00 грн

Модель:

ONESLUS1BLK/ONESLUS1

Цвет:

Белый (ONESLUS1) Черный (ONESLUS1BLK)
ПроизводительSonos ЦветЧерный (ONESLUS1BLK) МодельONESLUS1BLK/ONESLUS1 ПротоколWi-Fi, Ethernet
4 619,00 грн
Google HomeGoogle Home ПроизводительNest ЦветЧерный ПротоколBluetooth, Wi-Fi
3 359,00 грн
ПроизводительJBL ЦветЧерный МодельJBLLINKMUSICBLKAM ПротоколWi-Fi, Bluetooth
6 999,00 грн

Цвет:

Белый Черный
AirPlayAirPlay ПлатформаAirPlay ПроизводительSonos ЦветЧерный ПротоколWi-Fi, Ethernet
Фільтр товарів
Протокол
Виробник
Платформа