Розумні камери

Розумні камери для безпеки будинку

Розумні камери відеоспостереження розроблені для контролю обстановки в будинку, з метою підвищити безпеку і забезпечити спокій житла. Завдяки великому вибору пристроїв, з'являється можливість підібрати виріб з потрібними характеристиками, яке не тільки надасть безліч функцій, але і підійде під будь-який інтер'єр. Сучасні камери характеризуються компактністю, легким способом установки, мінімалістичним дизайном і багатофункціональністю.

Переваги розумних камер:

  • бездротове з'єднання
  • компактні розміри
  • високу якість відеозапису
  • міцність корпусу і захист від пошкоджень
  • збереження та аналіз даних
  • дистанційне керування

Характеристики і призначення розумних камер

Розумні камери відеоспостереження оснащуються додатковими датчиками, щоб підвищити безпеку. Встановлюються пристрою в місцях, де потрібен контроль обстановки для виключення несанкціонного проникнення - в квартирі, офісі, на складі або в заміському будинку.

В залежності від виду, доступний великий вибір пристроїв із захистом від пилу, бруду і вологи, завдяки чому можна підібрати виріб, виходячи з обстановки місця експлуатації. Бездротові камери відеоспостереження характеризуються великим діапазоном охоплення. Їх використовують як відкрито, так і в якості прихованого спостереження, розмістивши в малопомітних місцях.

Додаткові функції камер

Розумні камери надають якісне зображення не тільки вдень, але і в темний час доби, завдяки вбудованим інфрачервоним светодиодам. Надана характеристика гарантує цілодобове відеоспостереження на території, надаючи чітку картинку того, що відбувається.

Багато моделей камер оснащені датчиками руху, мікрофоном і динаміком для онлайн зв'язку. Двосторонній відео і аудиоканал гарантує зв'язок з тим, хто перебуває на території відеоспостереження. Функція розпізнавання осіб допоможе сповістити власника про прихід конкретного гостя. Якщо камері не ідентифікувала людини, то власнику надсилається повідомлення на смартфон зі знімком або короткою відеозаписом.

Управління розумними камерами відбувається через встановлене додаток на смартфоні. Для створення сценаріїв роботи, використовуються конкретні параметри для програми і синхронізація з іншими елементами розумного будинку.

1 619,00 грн
ПроизводительXiaomi ЦветБелый МодельMJSXJ09CM, BHR4457GL ПротоколWi-Fi
1 099,00 грн
ПроизводительXiaomi ЦветБелый МодельMJSXJ03HL ПротоколWi-Fi
4 369,00 грн
ПроизводительAqara ЦветБелый МодельZNSXJ13LM ПротоколZigbee, Wi-Fi
2 479,00 грн
ПроизводительAqara ЦветБелый МодельZNSXJ12LM ПротоколWi-Fi, Zigbee
2 129,00 грн
ПроизводительXiaomi ЦветБелый МодельMJSXJ06CM ПротоколWi-Fi, Bluetooth
1 329,00 грн
ПроизводительImilab ЦветБелый МодельCMSXJ19E ПротоколWi-Fi
Показати ще 16 товарів
Фільтр товарів
Протокол
Виробник
Платформа