Розумні камери Apple HomeKit

Камери відеоспостереження встановлюються у житлових будинках та квартирах, на складах, в офісах, у торгових приміщеннях та інших місцях для контролю обстановки та покращення безпеки. Камери з підтримкою Apple HomeKit відрізняються багатофункціональністю та надійністю завдяки набору вбудованих датчиків, які розширюють можливості керування та задоволення потреб користувача.

Більшість розумних камер оснащені датчиками звуку, руху та освітленості. Під час фіксації звуків, виявлення руху або увімкнення світла пристрій автоматично починає відеозапис, а також сповіщає власника за допомогою сповіщення.

Управління розумними камерами Apple HomeKit

Програма "Дім" на iPhone, iPad або MacBook відкриває доступ до перегляду зображення з камери в режимі реального часу. Дистанційний доступ дозволяє власнику переглядати записи з будь-якого куточка планети. Підключаються пристрої через Wi-Fi або Bluetooth, завдяки чому не залежать від мережі та встановлюються у будь-якому вибраному місці у будинку.

Синхронізація з мобільним пристроєм допомагає користувачеві бути впевненим у безпеці житла під час відсутності, а також швидко відреагувати на спробу проникнення сторонніх на приватну територію з метою крадіжки чи псування майна.

Функції розумних камер Apple HomeKit

Камери відеоспостереження за допомогою Apple HomeKit забезпечують функцію двостороннього спілкування. Наявність мікрофона та динаміка дозволяє спілкуватися з людиною, яка стоїть у радіусі дії камери. Ця функція дозволить батькам спостерігати за дітьми та попередити дитину про небезпеку, нагадати пообідати чи зробити уроки. При спостереженні за домашніми тваринами власник бачитиме, чи не потрібна допомога вихованцю, а також зможе віддалено віддавати команди для підтримки дисципліни у свою відсутність.

Домашні та вуличні розумні камери допоможуть забезпечити порядок та безпеку житла, а також налаштовувати спільну роботу з іншими розумними пристроями, щоб повністю підлаштувати будинок під себе та підвищити комфорт для всіх членів сім'ї.

Фільтр товарів
Протокол
Виробник
    Показати все (14)
Платформа