Розумні гаражні ворота

Розумні гаражні ворота

Інтелектуальні гаражні ворота виступають елементом домашньої автоматизації та системи безпеки Smart Home. Завдяки розумним контролерам використання гаража значно спрощується. Пристрій стане ідеальним помічником у будинку, де є машини.

Завдяки дистанційному контролю Ви завжди будете впевнені, що двері гаража зачинені під час відсутності власника будинку, а також знатимете, чи не намагалися сторонні люди проникнути в приміщення через гараж.

Функції розумних гаражних воріт

За допомогою мобільного додатка відкривається доступ до додаткових опцій, крім відкриття та закриття воріт. Для зручності налаштовують автоматичне включення світла в гаражі під час відкриття дверей, та вимкнення при виїзді машини та закриття воріт. Також доступне налаштування самостійного відкриття гаража при вимиканні сигналізації, щоб спростити повернення додому після роботи.

Якщо з'єднати систему закриття гаражних воріт з розумними електричними пристроями, розетками, лампами і замками, то відкривається доступ до налаштування сцени для виходу з дому. Коли машина залишає подвір'я та гаражні ворота зачиняються, всі пристрої в приміщенні автоматично відключаться, а дверні замки блокуються. Автоматичні сценарії роботи дозволяють покращити безпеку будинку під час догляду за роботою, а також зробити повернення додому більш комфортним.

Фільтр товарів
Протокол
Виробник
Платформа