Розумні кнопки

Система Smart Home приносить низку переваг для покращення безпеки та комфорту в будинку. Щоб підключити та об'єднати роботу датчиків, побутових приладів та інших пристроїв, потрібно вибрати зручні способи керування, які відкриють доступ до всіх функцій, запропонованих екосистемою.

Розумні кнопки вважаються комфортабельним елементом управління розумним будинком, який допомагає автоматизувати роботу пристроїв і легко керувати налаштуваннями і сценами користувача, а також включати і вимикати пристрої по одному або все відразу.

Принцип роботи розумних кнопок

Розумні кнопки автономні, працюють від батарейок, тому їх встановлюють у будь-якому потрібному куточку будинку, а також переносять із собою приміщення для зручності. До натискання кнопки прив'язується будь-яка функція розумного пристрою, щоб легко активувати роботу приладу без потреби відкривати мобільний додаток.

Розумні кнопки працюють через Wi-Fi, Zigbee, Bluetooth та інші технології бездротового зв'язку, що гарантує надійне безперебійне з'єднання з підключеними пристроями та миттєву реакцію на команди. Одна кнопка здатна виконувати безліч розпоряджень, але для зручності допускається підключення кількох кнопок одночасно різних дій.

Розумна кнопка використовується як пульт дистанційного керування, дверний дзвінок, тривожна кнопка або інші потреби в залежності від налаштувань.

339,00 грн
ПроизводительMijia ЦветБелый МодельWXKG01LM ПротоколZigbee
990,00 грн
ПроизводительPhilips ЦветБелый ПротоколZigbee
849,00 грн
ПроизводительAqara ЦветБелый МодельWXKG11LM ПротоколZigbee
2 049,00 грн
ПроизводительNanoleaf ЦветБелый МодельNL26-0001 ПротоколBluetooth
1 549,00 грн
Sumsung SmartThingsSumsung SmartThings ПлатформаSumsung SmartThings ПроизводительAeotec ЦветБелый ПротоколZigbee
Фільтр товарів
Протокол
Виробник
Платформа