Розумні дверні дзвінки

Розумні дверні дзвінки

Дверні дзвінки інтегруються в екосистему Smart Home, пропонують користувачеві розширений функціонал та працюють спільно з іншими пристроями розумного будинку. Обладнавши двері інтелектуальним дзвінком, власник завжди знатиме, хто стоїть біля дверей будинку, тим самим отримуючи можливість контролю приходу непроханих гостей.

Виробники пристроїв Smart Home надають широкий вибір дверних дзвінків, які відрізняються зовнішнім виглядом, розмірами і набором функцій, тому кожен користувач зможе вибрати відповідний пристрій для свого житла.

Принцип роботи розумних дверних дзвінків

Smart дзвінки оснащені відеокамерами денного та нічного бачення, мікрофонами, динаміками та датчиками руху. Завдяки широкому набору функцій власник зможе стежити за обстановкою на поверсі чи у дворі приватного будинку, бачити людей, які стоять біля входу та розмовляти з відвідувачами перед відкриттям дверей.

Пристрій підтримує налаштування приємних мелодій замість стандартного дзвінка. Дистанційний доступ до дверного дзвінка доступний через мобільний додаток. Навіть якщо вдома нікого немає, Ви зможете побачити, хто прийшов у гості та поспілкуватися з відвідувачем віддалено. Голосове керування за допомогою голосового помічника зробить налаштування ще зручнішим. Камера дверного дзвінка регулюється за власними уподобаннями. Наприклад, налаштовується реагування камери тільки на людей, залишаючи поза увагою тварин і машини, що проїжджають повз.

3 339,00 грн
ПроизводительMijia ЦветЧерный МодельLSC-M01 ПротоколWi-Fi
9 449,00 грн
ПроизводительLogitech ЦветЧерный Модель961-000484 ПротоколWi-Fi
4 199,00 грн

Цвет:

Серебристый
ПроизводительRing ЦветСеребристый ПротоколWi-Fi
6 759,00 грн
Apple HomeKitApple HomeKit ПлатформаApple HomeKit ПроизводительYobi ЦветЗолотистый ПротоколWi-Fi
Фільтр товарів
Протокол
Виробник
Платформа