Розумні дверні дзвінки Xiaomi

Розумні дверні замки Xiaomi

Розумні замки встановлюються у приміщенні та гарантують безпеку завдяки розширеному функціоналу та відстеженню статистики відкриття та закриття дверей. Компанія Xiaomi надає широкий вибір пристроїв, які підходять для встановлення в житлових будинках та квартирах, офісах, бізнес-центрах та торгових приміщеннях, на складах та заводах, а також у готелях та хостелах.

Завдяки кільком різним способам відкриття, власник зробить використання замку максимально комфортним для кожної людини, якій потрібний доступ до приміщення.

Використання розумних дверних замків Xiaomi

Живляться розумні замки від мережі, а резервне живлення походить від батарейок, що гарантує стабільну роботу навіть у разі відключення електрики. Найпопулярніші способи відкриття замків Xiaomi:

  • Механічний ключ
  • Через додаток Mi Home
  • За допомогою постійного, періодичного або одноразового пароля
  • Через відбиток пальця
  • Мітка NFC

Кожна модель замків Xiaomi характеризується різним набором функцій завдяки яким підвищується безпека приміщення. Власник будинку зможе переглядати статистику відкриттів у додатку. У випадку, якщо забули закрити замок при виході з дому, на смартфон приходить повідомлення і користувач зможе закрити двері дистанційно або встановити автоматичне блокування замка для таких випадків.

Розумні дверні замки Xiaomi синхронізуються з іншими пристроями розумного будинку і підтримують налаштування сцен користувача. Наприклад, при успішному розблокуванні замка сигналізація автоматично вимикається і вмикається світло в будинку.

Фільтр товарів
Протокол
Виробник (1)
    Показати все (11)
Платформа