Датчики температури і вологості Apple HomeKit

Датчики температури та вологості Apple HomeKit

Сенсори для вимірювання показників вологості та температури в приміщенні є основою для кліматичної системи розумного будинку. Від мікроклімату приміщення залежить здоров'я та самопочуття людини, умови вирощування рослин та зберігання продуктів, і навіть термін експлуатації побутових приладів та приладдя.

Принцип роботи датчиків температури та вологості Apple HomeKit

Датчик встановлюється в кожній кімнаті будинку, щоб зафіксувати зміну параметрів навколишнього середовища. Пристрій вимірює показники вологості та температури та надсилає інформацію на модуль управління. У разі відхилення показників від норми централь посилає сигнал підключеним побутовим приладам, які відповідають за мікроклімат приміщення.

Якщо сенсор фіксує сухе повітря, то зволожувач повітря запускається автоматично, і працює доти, доки показники не прийдуть у норму. При зниженні температури в будинку включається обігрівач, щоб підготувати житло до приходу власника після роботи. У спекотний літній день датчик посилає сигнал про підвищення температури, після чого запускається вентилятор чи кондиціонер, щоб нормалізувати комфортні умови.

Різновид датчиків температури та вологості Apple HomeKit

Датчики температури та вологості бувають оптичними, резистивними, електронними чи ємнісними. Залежно від типу конструкції та способу реакції на зміну показників кожен вид пристроїв використовується в різних галузях: сільське господарство, побутова сфера або промисловість.

Датчики температури та вологості за допомогою Apple HomeKit характеризуються високою сумісністю з усіма елементами системи розумного будинку, і безліччю способів налаштування та управління.

Фільтр товарів
Протокол
Виробник
    Показати все (21)
Платформа