Датчики протічки води Apple HomeKit

Встановлення датчиків протікання в будинку попереджає виникнення аварійної ситуації, що допомагає власнику уникнути псування майна та затоплення сусідів. Переважно детектори встановлюються в місцях, де є ризик виникнення потопу: під умивальником, у ванній кімнаті, на кухні, під трубами, пральними та посудомийними машинами.

Датчики протікання води з підтримкою Apple HomeKit підключаються до екосистеми розумного будинку через централь управління та надсилають повідомлення користувачеві на смартфон при контакті з водою. Зафіксований на стояку кран з електроприводом миттєво перекриває водопостачання при подачі датчиком аварійного сигналу на контролер, зупиняючи тим самим затоплення.

Типи датчиків протікання води Apple HomeKit

Виділяють два типи датчиків затоплення: провідні та бездротові. Дротові передають інформацію на централь управління через провід. Характеризуються захистом від хибних спрацьовувань завдяки герметичному корпусу. Бездротові передають сигнал по радіоканалу. Перевагою є автономність. Працюють від батарейок, встановлюються у будь-яких потрібних місцях з можливістю переміщення будь-якої миті.

Платформа Apple HomeKit відкриває доступ до додавання всіх смарт пристроїв у будинку, щоб налаштувати алгоритми спільної роботи приладів та забезпечити повну безпеку та комфорт житла.

Фільтр товарів
Протокол
Виробник
    Показати все (11)
Платформа