Розумні розетки Apple HomeKit

Розетки відіграють важливу роль у облаштуванні розумного будинку. Щоб зробити правильний вибір, рекомендується уважно вивчати характеристики та зупинятися на безпечних та багатофункціональних пристроях передачі електроенергії.

Розетки за допомогою Apple HomeKit дозволяють автоматизувати всі підключені побутові прилади в будинку, які живляться від мережі.

Переваги розумних розеток Apple HomeKit

Пристрої підтримують дистанційне керування за допомогою програми через iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch, а також голосове керування через Apple HomePod. Додаток відкриває доступ до дистанційного увімкнення та вимкнення побутових приладів, що підключаються до розетки, щоб заощаджувати час при виході з дому, або готувати житло до свого приходу.

Налаштування роботи розеток за таймером дозволяє власнику будинку знати, що якщо пристрій забули відключити, то подача електроенергії в заданий час перерветься автоматично. Налаштування повідомлень у програмі підвищує безпеку, користувач завжди буде повідомлено про випадки, коли забули вимкнути техніку.

Економія та безпека розумних розеток Apple HomeKit

Дистанційний доступ дозволяє перевіряти кількість енергоспоживання кожного побутового приладу, підключеного до розумної розетки, та вжити заходів для зменшення використання електрики.

Налаштування сценаріїв роботи дозволяє автоматично вмикати та вимикати прилади за заданими умовами. Наприклад, якщо датчик температури фіксує відхилення від норми, включений в розетку обігрівач запускається і нагріває приміщення, поки показники не прийдуть в норму.

Фільтр товарів
Протокол
Виробник
    Показати все (23)
Платформа