Розумні розетки Xiaomi

Компанія Xiaomi пропонує користувачам великий вибір розеток, які стануть невід'ємною частиною екосистеми розумного будинку. Приємний зовнішній вигляд та багатофункціональність пристроїв допоможуть власнику будинку підвищити якість життя та безпеку для всіх членів сім'ї.

Розрізняють два види розумних розеток залежно від конструкції:

  • Модулі керування, встановлені в підрозетнику (у такому разі розетка має класичний зовнішній вигляд)
  • Розумні перехідники, які вставляються в розетку, та наділяють підключені пристрої додатковими функціями

Переваги розумних розеток Xiaomi

Розумна розетка перетворює звичайний побутовий прилад на розумний. За допомогою пристрою відкривається доступ до дистанційного керування та налаштування підключеної техніки. Розетки Xiaomi сумісні з більшістю електричних приладів і вимагають підбору механізмів спеціально під розетку.

Щоб автоматизувати всі розумні пристрої в будинку, налаштовуються сценарії за заданим алгоритмом. Якщо додати в сцену датчики температури та вологості, то при незадовільних показниках автоматично запускається підключений в розетку вентилятор, обігрівач, кондиціонер або зволожувач повітря. Такі дії допоможуть власнику швидко нормалізувати мікроклімат приміщення та подбати про здоров'я своєї родини.

У програмі Mi Home відкривається необмежений доступ до додавання всіх вибраних розумних пристроїв у сцени, щоб зробити будинок безпечним, затишним та комфортним.

Фільтр товарів
Протокол
Виробник (1)
    Показати все (23)