Розумні вимикачі Apple HomeKit

Вимикачі є невід'ємним елементом системи керування освітленням у Smart Home. Основним завданням розумних вимикачів є дистанційне управління джерелами освітлення через смартфон, розумний годинник, ноутбук або планшет.

Apple HomeKit пропонує користувачеві широкий вибір налаштувань освітлення, доступ до пристроїв з будь-якої точки на планеті, а також створення автоматичних сцен, щоб зробити джерела світла частиною системи безпеки.

Різновид розумних вимикачів Apple HomeKit

Розумні вимикачі поділяються на кілька видів:

  • Настінні клавішні вимикачі
  • Дімери
  • Сенсорні вимикачі
  • Прохідні настінні
  • Бездротові контролери

Останні не потребують підключення до електропроводки. Працюють такі вимикачі від батарей, встановлюються на будь-які поверхні в будинку за допомогою клейкої стрічки або розміщуються на столах та тумбочках без монтажу. За допомогою бездротового пристрою з підтримкою Apple HomeKit користувач отримує доступ до управління освітленням з будь-якого місця у приміщенні.

Управління розумними вимикачами Apple HomeKit

Смарт вимикачі працюють на радіочастоті, тому стіни чи інші перешкоди не заважають керуванню. Встановлена програма на смартфоні дозволяє не тільки налаштувати вимикач на керування освітленням, але й додати перемикання сценаріїв роботи або керування іншими пристроями через клавіші вимикача.

Великий вибір пристроїв дозволяє власнику будинку підібрати відповідний розумний вимикач для кожної кімнати будинку, враховуючи типи проводки, монтажні коробки та дизайн приміщення.

Фільтр товарів
Протокол
Виробник
    Показати все (22)
Платформа