Датчики руху і присутності Apple HomeKit

Датчики руху та присутності Apple HomeKit

Датчики руху використовуються для домашньої автоматизації, а також як додатковий елемент системи сигналізації. Пристрій оснащений інфрачервоним сенсором для виявлення людини чи тварини. Переважно за допомогою детектора руху налаштовується автоматичне керування освітленням.

Пристрої оснащуються таймерами, щоб після відходу джерела руху із зони виявлення світло автоматично відключалося через виставлений інтервал часу.

Використання датчиків руху та присутності Apple HomeKit

Існують домашні та вуличні датчики руху з підтримкою Apple HomeKit. Якщо встановити пристрій у будинку в кожній кімнаті, перебування в будинку стане більш комфортним. При спрацюванні детектора світло автоматично вмикатиметься, що полегшить пересування приміщенням у темний час доби.

Якщо у Вашому будинку є домашні тварини, датчик руху допоможе визначити, коли вихованець підходить до зачинених дверей і хоче увійти. Також пристрій стане чудовим помічником у догляді за дітьми та літніми людьми. Датчик, встановлений біля вхідних дверей, спрацьовуватиме, коли діти чи пенсіонери виходитимуть з дому, що дасть змогу простежити за безпекою близьких.

Управління та налаштування спільної роботи Smart пристроїв доступні у програмі "Дім" на iOS.

Фільтр товарів
Протокол
Виробник
    Показати все (14)
Платформа