Датчики відкриття Apple HomeKit

Датчики відкриття або контакту Apple HomeKit

Датчики відкриття використовуються як один з основних елементів охоронної системи розумного будинку, а також домашньої автоматизації. Пристрій фіксує відкриття та закриття дверей та вікна.

Переважно датчики встановлюються на вікна, двері, ворота, люки, сейфи чи тумбочки. Установка здійснюється у житлових будинках та квартирах, в офісах, магазинах, складах та будь-яких інших приміщеннях, де важливо посилити систему безпеки.

Принцип роботи датчиків відкриття чи контакту Apple HomeKit

В основі датчиків використовується геркон – герметичний контакт. Геркон - це 2 феромагнітні контакти, які замикаються або розмикаються при виникненні магнітного поля. Датчик встановлюють на віконну раму або одвірок, а магніт закріплюють на стулку.

Датчики з підтримкою Apple HomeKit взаємодіють з іншими пристроями розумного будинку через контролер, який вловлює сигнал про відкриття або закриття дверей, і надсилає команди іншим пристроям, доданим до сценарію роботи.

Наприклад, якщо двері відчиняються під час відсутності власника, то активується сигналізація, включається світло та камера відеоспостереження, а власник будинку отримує повідомлення про проникнення на смартфон.

Створення та налаштування автоматичних сцен доступні у програмах на iPhone, iPad або MacBook. Також доступне керування через Apple Watch та HomePod.

Використання датчиків відкриття або контакту Apple HomeKit

Детектори відкриття допомагають у догляді за людьми похилого віку. За допомогою установки пристрою на холодильник чи шафку з медикаментами, Ви зможете проконтролювати, чи поїли Ваші близькі та чи прийняли ліки вчасно.

Щоб забезпечити безпеку дітей, датчики відкриття встановлюють на тумбочки з алкоголем, побутовою хімією та ліками. У разі відкриття дитиною шафи з небезпечними для неї предметами батьки отримають повідомлення у додатку та зможуть швидко відреагувати на ситуацію.

Фільтр товарів
Протокол
Виробник
    Показати все (15)
Платформа