Реле для розумного дому Apple HomeKit


Реле для розумного будинку Apple HomeKit

Реле використовуються в системах Smart Home, призначені для дистанційного керування пристроями. За допомогою реле не тільки відбувається увімкнення або вимкнення приладів через смартфон, але й створюються автоматичні сценарії роботи.

Якщо запускається сцена, яка налаштована на конкретний момент, то автоматично активується включення обраних побутових електроприладів, включається освітлення, опалення, система водопостачання або інших елементів заданого алгоритму дій.

Принцип роботи реле для розумної оселі Apple HomeKit

Реле розмикає та замикає контакти для передачі сигналу пристроям за командою користувача або настає момент, який активує запуск автоматичної сцени. Наприклад, якщо підключити реле і датчик протікання води до центрального контролера сигналізації, то при фіксації затоплення датчик передає сигнал Smart диммер, який перекриває клапан подачі води, що працює у зв'язці з реле. Робота за протоколом Wi-Fi або ZigBee забезпечує стабільний зв'язок між пристроями та моментальну реакцію на команди.

Встановлення реле для розумного будинку Apple HomeKit

Встановлюють розумне реле у монтажну коробку під розеткою або вимикачем. Реле з підтримкою Apple HomeKit відрізняються мініатюрними розмірами та легким способом підключення. Внутрішній монтаж не впливає на зовнішній вигляд розетки.

Створення та налаштування сценаріїв безпеки доступні у програмі "Дім". Голосове керування здійснюється через голосовий помічник Siri. За допомогою розширених налаштувань користувач зможе убезпечити свій будинок на всі випадки життя, не допускаючи появи аварійних ситуацій.

Фільтр товарів
Протокол
Виробник
Платформа