Розумні лампочки Apple HomeKit

Розумні лампи з підтримкою Apple HomeKit

Apple HomeKit - платформа для створення екосистеми розумного будинку. Управління доступно через iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, а також за допомогою голосового помічника Siri. Під HomeKit випускається велика кількість розумних ламп, які розширюють можливості управління освітленням будинку.

Підтримка Apple HomeKit надає можливість підключення розумних ламп до екосистеми розумного будинку, завдяки чому відкриваються додаткові можливості налаштування освітлення. За допомогою смартфона користувач отримує доступ до підключення всіх розумних ламп в будинку та встановлення параметрів, що забезпечують комфорт, затишну атмосферу і економію електроенергії.

Широкі можливості налаштування в одному додатку

За допомогою HomeKit доступна установка режимів освітлення, зміна інтенсивності і яскравості світіння лампи, вибір колірних відтінків, програмування робочого часу і безліч інших функцій. Налаштувати автоматичні сценаріїв роботи здатна полегшити життя користувача і заощадити власний час.

Підключення розумних ламп з підтримкою Apple HomeKit відбувається через Wi-Fi. Використання доступне в усіх видах приміщень, починаючи з маленьких квартир і закінчуючи великими заміськими будинками або офісними будівлями в кілька поверхів.

Естетичність і великий вибір ламп для Apple HomeKit

Розумні лампи характеризуються класичним зовнішнім виглядом, міцними матеріалами і економним енергоспоживанням, завдяки чому гарантована довговічність і надійність роботи. Також доступний вибір унікальних світлодіодних ламп, розроблених спеціально для HomeKit, які допоможуть доповнити ексклюзивний дизайн будинку і стануть не тільки елементом освітлення, але і незамінною частиною інтер'єру.

Підключення розумних ламп до інших розумним гаджетам в HomeKit

За допомогою налаштування автоматичних сценаріїв роботи, користувач Apple HomeKit отримує можливість об'єднати всі прилади в будинку в одну систему, яка буде працювати налагоджено і безперебійно. Лампи виступають як елементом домашньої автоматизації та декору, так і частиною системи безпеки, працюючи разом з датчиками і сигналізацією.

1 829,00 грн
Apple HomeKitApple HomeKit ПлатформаApple HomeKit ПроизводительKoogeek ЦветБелый ПротоколWi-Fi
Фільтр товарів
Протокол
Виробник
    Показати все (14)
Платформа