Розумні лампочки Yeelight

Розумні лампи Yeelight

Компанія Yeelight розробляє безліч пристроїв для системи освітлення розумного будинку. Щоб створити затишну атмосферу в кімнаті, з огляду на емоційні і біологічні особливості впливу світла на людину, досить вибрати відповідну лампочку і підключити пристрій до додатка. Розширені настройки дозволяють власникові будинку встановити параметри освітлення, які задовольнять потреби і підвищать якість життя всієї родини.

Для чого створені розумні лампи Yeelight

Розумні лампи створюють інтелектуальне і персоналізоване оточення завдяки корисним можливостям. Створення світлових сценаріїв роботи допомагає користувачеві виділяти окремі частини будинку за допомогою світла і приховувати інші в напівтемряві. Таким чином інтер'єр приміщення змінюється за бажанням за допомогою налаштувань освітлення.

Лампочки Yeelight підтримують установку включення світла по таймеру для імітації присутності людей в будинку в момент від'їзду. Завдяки цій функції підвищується безпека і зменшується ризик спроби проникнення в приміщення. Також доступна настройка миготіння світла при вхідні дзвінки й повідомлення, використання лампи в якості будильника або автоматичного зменшення яскравості світла при включенні телевізора.

Основні функції розумних ламп Yeelight:

 • Регулювання яскравості і температури світла
 • Вибір колірного відтінку
 • Плавне включення і виключення
 • Режим для засипання (плавне зниження яскравості до повного відключення)
 • Автоматичне включення за розкладом
 • Віддалене управління через Android або iOS за допомогою програми
 • Підключення до інших розумним приладів в будинку для створення сценаріїв
 • Голосове керування
 • Економія електроенергії

Універсальність і легке підключення ламп Yeelight

Мінімалістичний дизайн лампочок Yeelight добре вписується в будь-який інтер'єр, що робить їх ідеальним пристроєм системи освітлення.  Лампи випускаються у формі груші, свічки, кулі та інших.  Зазвичай використовуються цоколі E27 і E14, тому вони підходять для всіх світильників, встановлених в будинку.  Завдяки міцним матеріалами, розумні лампи Yeelight довговічні і надійні в експлуатації.

489,00 грн
ПроизводительYeelight ЦветБелый ПротоколWi-Fi
Фільтр товарів
Протокол
Виробник (1)
  Показати все (14)
Платформа