Розумне освітлення Apple HomeKit

Вибір системи освітлення є важливою частиною створення затишку та зручності житла. Світло впливає на здоров'я, настрій та самопочуття людини, тому потрібно уважно ставитись до вибору освітлювальних приладів. Освітлення Apple HomeKit включає безліч пристроїв, які підійдуть для кожної кімнати в будинку:

  • Настельні світильники
  • Світлодіодні стрічки
  • LED-лампи
  • Світлові панелі
  • Розумні нічники
  • Точечні ліхтарики


Поєднання всіх цих пристроїв дозволяє зробити кожну кімнату комфортною та затишною для роботи, відпочинку та занять улюбленими справами.

Переваги розумного освітлення Apple HomeKit

Управління освітлювальними приладами відбувається через смартфон та інші пристрої. Віддалений доступ до джерел світла в будинку забезпечує повну безпеку власника. У програмі доступний перегляд статусу освітлювальних приладів, дистанційне увімкнення та вимкнення, вибір режимів, а також робота по таймеру.

Синхронізація світильників з іншими розумними приладами з підтримкою HomeKit дозволяє створювати автоматичні сценарії роботи, які перетворять Ваш будинок на єдиний організм з налагодженою спільною роботою.

Активуйте увімкнення світла при спрацюванні датчика руху та сигналізації, налаштовуйте сценарії "Повернення додому" або "Догляду з дому", щоб освітлення працювало за заданими алгоритмами, і переконайтеся в тому, наскільки легким та комфортним стане Ваше проживання в будинку.

Показати ще 12 товарів
Фільтр товарів
Протокол
Виробник
    Показати все (21)
Платформа